Nabídka

 • TL-3000

  Sirius

  Více informací

  Zkušenost, styl a pohodlí

  Objevte Sirius. Hornoplošník s prostornou kabinou, která poskytne nejen příjemný komfort a pohodlí. Snadné nastupování a vystupování z letounu ocení každý, kdo často létá. Kvalitní celokompozitový karbonový letoun si Vás definitivně získá!

 • TL-2000

  Sting S4

  Více informací

  Design, prestiž a elegance

  Nová inovativní generace Stinga. Unikátní a vyhledávané vlastnosti předchozích modelů jsou vylepšeny o připomínky pilotů a našich zákazníků. Doplněný interiér, větší zavazadlový prostor, mnoho prvků pro vyšší komfort. Stačí se posadit a je Váš!

 • TL-2000

  Sting RG

  Více informací

  Rychlost, výkon a bezpečí

  Dokonalý aerodynamický tvar a čisté linie. Splněná touha po ovládnutí rychlosti a prostoru. Aktuálně nejrychlejší český ultralight. Bezkonkurenčně kvalitní letoun vhodný pro pracovní i soukromé lety. Skvěle se hodí i pro pilotní výcvik a turistické létání. Dokonale připravený plnit Vaše přání.

 • Stream

  Více informací

  Pocit pilotů stíhaček...

  Dáváme do toho všechno! Aktuálně soustředíme všechny naše znalosti, síly, umění a energii na dokončení nového letounu. Bude překrásný. Stane se vlajkovou lodí TL-ULTRALIGHT. Jsme nadšeni a okouzleni. Už teď víme, že jsme hranice ultralehkého létání posunuli zase o kus dál. Jmenuje se Stream!

 • Sirius s plováky

  Více informací

  Ani voda ho nezastaví...

  Přistávání na vodě? Pro Sirius žádný problém. Proto se stal náš Sirius univerzálním letounem bez limitů. Záchranné práce či odpočinek u jezera? Je na Vás, jak ho využijete. Otestováno v terénu, dlouhodobě vyzkoušeno praxí. Zbořte mýty o ultralightech se Siriusem s plováky! Ovládněte vzduch i vodu.

 • Vrtule PowerMax

  Více informací

  Oceníte ji během první vteřiny...

  Stvořena pro maximální zjednodušení ovládání. Díky promyšlené konstrukci se nemusíte soustředit na nastavování listů. Intuitivní ovládání vrtule šetří čas a mnoho dílčích úkonů, kterými už nemusíte zabývat. Užívejte si čas nad zemí ještě více!